Srpen 2013

mého srdce šampion

12. srpna 2013 v 20:53 | Aurora |  fotím
by Aurora ft. Photoshop CS5

Už to dlouho nebyla žádná fotka, tak jsem se rozhodla projít své složky a najít něco publikovatelného. Našla jsem toho víc, ale zatím si to schovávám na další články - dnes bych vám chtěla ukázat jednu z mnoha fotek svého pejska. Respektive tentokrát upravenou fotku. Je to jedna z mých starších prací ve Photoshopu CS5, snad se vám bude líbit!
P.S.: Povšimněte si drobných kudrlinek na Argonkovo oušku - to není Photoshop, ha!

retro tag devadesátek

10. srpna 2013 v 19:58 | Aurora |  vzpomínky
Víte, jaké jsou nejjednodušší, ale zároveň zábavné články? Takzvané TAGy, určitě znáte. Tenhle koluje po internetu hlavně na youtube ve formě videí pod mnoha názvy - 80's tag, 90's tag a teď i retro tag u Petry z petralovelyhair. A jak jsem u toho videa vzpomínala, tak jsem si řekla, že tohle bude fakt jednoduchý článek, tak třeba zavzpomínáte se mnou.
Pro info, já bych spadala do 90's tagu. A předpokládám, že moje rodiče by u spousty otázek odpověděli jinak, takhle si to prostě pamatuju já a hotovo.

1) oblíbený večerníček/pohádka
Já na večerníčky nikdy moc neholdovala, upřímně, takže to si vážně nevzpomenu. Vyrůstala jsem spíš na Harry Potterovi, Pánu prstenů a Hobbitovi, Eragonovi, Kronikách Prydainu a takhle. Ale z pohádek jsem měla ráda hlavně ty, které dávali o Vánocích - Popelku, Princeznu se zlatou hvězdou na čele - a nebo Disneyovky.
2) oblíbený interpret/skupina/hudba
Úplně nejdřív jsem "aktivně" poslouchala 4tet a Ewu Farnou, ha. A pak se k tomu přidali Blog 27, O-Zone a The Offspring. Od O-Zone jsem pořád dokola poslouchala jenom Dragoste Din Tei (nebo tak nějak), protože to byla jako hračka z McDonaldu, taková modrá krabička, ta byla super! A nebo pak znělku Crazy Froga, to jsem uměla i na klavír kousek.
3) oblíbená sladkost
Já byla vždycky na čokoládu a nutellu, to bylo je moje. Ale jinak třeba Lipa, pak takový ty hnusný tvrdý růžový žvejkačky za dvě koruny s tetováním a nebo kočičí jazýčky, ty dřív nosila babička mě a bratrovi, teď žezlo převzali bratranec a sestřenice.