Červenec 2013

instantní fotky

14. července 2013 v 13:56 | Aurora |  vzpomínky
my instagram username - tamawho
Tak další instantní várka fotek. Baví vás to takhle vůbec?
První dvě jsou z pražského open air festivalu United Islands. Konkrétně pak koncert Citizens! a Aloe Blacca. Naprosto skvělý zážitek! Den předtím přijela kamarádka velvyslanecká, takže to byl naprosto skvělý poslední školní týden. To jsme stihli jenom kousek koncertu kapely 4321, taková vymejvárna, tak jsme si zatančili... pokud se to tak dá nazvat, že.

A druhý den jsem šla právě nejdřív na Tenfold Rabbits, pro mě novinka, první kapela s akordeonistou a vůbec to nebylo špatný! Pak přišla kamarádka a šli jsme na ty Citizens! Na konci koncertu začalo pršet, ale to mi vůbec nevadilo, spíš naopak. Frontman Tom Burke šel pak dokonce zpívat mezi nás a mělo to naprosto úžasnou atmosféru všechno!

A poslední koncert, který jsem viděla i celkově festivalu, byla největší hvězda tam - Aloe Blacc. Od něj znáte nejspíš jen 'I need a dollar', pokud ho neposloucháte, soulový zpěvák, není to pro každého. Tam jsem byla s kamarádem a kamarádka přišla zase s jiným kamarádem a bylo to taky úžasný. Nezapomenutelný zážitek!

(vsuvka - jestli jste pražáci a byli jste na koncertě - taky jste pro, aby příští rok byl festival zase na Ladronce a nevracel se na ostrovy?)