oblíbené seriály k prokrastinování 1

25. května 2013 v 17:58 | Aurora |  prokrastinace
Dlouho jsem se neozvala, vím, já totiž prokrastinovala všemi možnými způsoby na všechny možné činnosti. Tak to prostě chodí v době uzavírání známek. A tak jsem se rozhodla, že tu prokrastinaci trochu využiju a budu Vám představovat některé seriály, které se ho i k neškodnému prokrastinování. Budu se snažit vybírat ty méně známé, ale třeba se trefím přes do Vašeho vkusu a budou to prd novinky. Někdy představím jenom jeden, někdy víc, to záleží. A rozhodně to neberte jako plnohodnotné recenze, spíš jako tipy, které bych dala (a dávám!) kamarádkám, popřípadě kamarádům, ale těm by se třeba dnešní seriál asi ne vždy zamlouvaj. Tak ale co já vim, že. To by bylo na úvod.

Dnes bych Vám teda chtěla představit seriál Awkward.
Je to americký seriál, takže pokud jste výhradně vysazeni na britskou angličtinu, je mi líto. Nijak tam ale angličtinu neprzní, spíš naopak, řekla bych, zvlášť vezmete-li v potaz, že se celý seriál odehrává v prostředí střední školy. K prokrastinování je ideální hlavně díky své délce - jeden díl má dvacet minut a jedna série kolem 12 dílů, takže máte za jedno odpoledne za sebou klidně i série dvě!
Abych Vám přiblížila děj - Jenna Hamilton je klasická náctiletá, která se cítí neviditelná, obdivuje populární kluky, chce být hvězda a tak dále, to všichni známe. Jenže Jenna se zviditelní ne zrovna šikovným způsobem, podivnou shodou náhod totiž spadně v koupelně a vysype nějaké prášky a spoustu dalších věcí, takže to vypadá, že chtěla spáchat sebevraždu. Ano, vím, celý nápad zní stupidně, prvních pět minut jsem si taky říkala, proč jsem to proboha zapínala, ale překousla jsem to a teď se vždycky těším na nové díly.

Má to totiž něco do sebe, takovou tu lehkost trapných situací, že si k tomu vždycky udělám čaj, vypnu telefon a facebook, zavřu učebnice a prostě se jdu na těch dvacet minut zasmát. Pro "starší ročníky" (pořád nechápu, proč se tak říká i třeba dvacetiletým...) to možná nebude zrovna ten pravý šálek čaje, ale podle mě se i mezi "nimi" najde někdo, komu by se Awkward. mohlo zalíbit!

P.S.: IMDB hodnotí Awkward. 76 procenty! Jen tak mimochodem... Jo a druhé P.S. - nemám sílu po sobě článek číst, snad dává smysl a nemá moc hrubek. Tak zase někdy příště, mějte se krásně!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Vendy Vendy | Web | 15. července 2013 v 13:12 | Reagovat

Mně se líbí už sám název!
Seriály mám docela v oblibě a tohle je zas něco nového. Píšu si!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.