nepropadejte panice

31. prosince 2012 v 12:24 | Aurora |  alter ego
Tak se nám zase rok s rokem sešel. Za necelých dvanáct hodin budeme v roce s třináctkou na konci - schválně, koho to děsí? Upřímně, já nikdy novej rok nijak neslavila, většinou jsem ho nakonec trávila na chatě a ani letos to nebude jinak. Prostě si s rodičema otevřeme lambrusco, šáňo, víno, dáme si něco k jídlu a budeme možná koukat na odpočet. A tímto se prohlašuji za největšího pařmena roku, vážení! Ale abych tu nemlela zbytečnosti, chtěla jsem se ohlédnout za minulým rokem a napsat pár věcí, které se na mě změnili, ať už fyzicky či mentálně.
-> Rozhodla jsem se, že chci být polyglot. :D Teď mluvím česky, anglicky, slušně se domluvím španělsky, francouzsky bych to taky zvládla, začla jsem se učit latinu (kde jsem podle internetu vlastně na úrovni příjimaček FF UK, což mě děsí, protože toho je fakt málo :D), začínám s italštinou, dál mám v plánu řečtinu, mám základy němčiny, tak se k ní chci někdy vrátit. A v létě chci kouknout na esperanto a po prázdnináchmožná na ruštinu, ale to je zatim tak jako uvidíme.
-> Mám asi nejdelší vlasy, co jsem kdy měla a rozhodně je ještě nehodlám stříhat, teď jsou tak nějak v pase. A zároveň mám nejužší pas, co jsem kdy měla (a největší prsa, ale pšt) :D
-> Založili jsme si s kamarády malý soukromý "sbor", kde si zpíváme co chceme a já můžu zpívat s kým chci, protože mě stejně není slyšet, ha!
-> Je ze mě už nadobro seriálový maniak. Mám na svým kontě asi dvacet seriálů, když počítám ty rozkoukaný/dokoukaný a asi dalších deset plánuju. To je podle mě slušné skore. Takže zároveň plánuju článek (resp. asi několik článků), kde vám představím některé méně známe, ale skvělé seriály.
-> Jsem fakt aktivní. Jednak teda ty jazyky, "zpěv" a seriály. Pak mám jednou odpoledne volleyball, jednou ráno před školou ping pong a jednou ráno před školou badminton. A teď mě mamá (ano, začla náhle vyžadovat, ať jí oslovuju mamá :D) zatáhla do třicetidenního programu kalanetiky.
-> Jsem flexibilnější, fyzicky myšleno. Byla jsem dřív takováta holka, jak si dosáhla s rovnýma nohama asi tak ke kotníkům, to mě štvalo, tak jsem se celý léto protahovala a teď dám na zem pěsti, skoro i dlaně. A skoro dosednu provaz, ale na tom chci zapracovat ještě víc!
-> Mám míň "přátel" a víc přátel. A ty úvozovky tam hrají důležitou roli! Asi je to tím, že jsem otevřenější, což lidi často interpretují jako zlejší, takže prostě tak. Máme naší partu, která je skvělá, jsme v ní jenom myskvělí lidé, takže si není na co stěžovat :D
-> Mám vytříbenější vkus, ikdyž to není to, co vidíte na modních blozích, ale je to konečně něco koukatelného, pohodlného a přesně dle mého gusta :D

A tím bych to asi uzavřela, teď už s ničím dalším asi nepřijdu.
A nějaká předsevzetí? Respektive, předsevzetí... tak bych to nenazvala, protože to pak určitě nedodržim, že. Ale vlastně nemám nic extra konkrétního. Vlastně jenom být taková, jaká jsem teď, to mi vyhovuje.
Pokud se hodně zamyslím, tak samozřejmě dosednout ten provaz na obě nohy, naučit se ty jazyky, ušít si něco pěkněho na šicím stroji novém, nepolevit ve škole, vyrýsovat svaly na břiše (zhubnout už je mainstream :D) a tak různě.

Tak vám přeju jenom všechno dobré do třináctkového roku ;)
P.S.: Taky jsem zapomněla zmínit, že se tak nějak řídím heslem "It's not enough, that I should succeed, others shoul fail.". Takže tak:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | Web | 1. ledna 2013 v 13:29 | Reagovat

Ten obrázek isem už vidělo na xichtoknize a rozhodlo se, že ho vezmu doslova. (Ač isem nedávno bylo dlouho vzhůru a depresovalo, že nesnášim text, protože je nahovno :D.. a přestože pro mě žádný nový rok neni..)

Gdo by nechtěl být polyglotem? :D Tak myslim, že česky taky umim, anglicky si myslim, že rozumim dost doře a mluvit bych dokázalo taky, kdybych mělo co říct :D. Teď se snažim zlepšit francouzštinu, abych rozumělo audioknihám :D. Latinu mě  nijak nebere, v ústavu mě to někdo učí, ale tam chcu přestat chodit, jestli se mi to poštěstí, nebudu s latinou pokračovat. Mě lákají jazyky, které nejsou tak známé a mluvené a důležité ve světě. Už rok se učim irštinu, od léta finsky. Ale ta ruština je opravdu lákavá, já přemýšlelo nad nějakým slovanským jazykem, nemůžu si vybrat, jsem nerozhodné :D.

Já bych nikdy s nikym nezpívalo! Neznám žádné lidi, kteří by si zaloužili takhle trpět, kdyby mě náhodou zaslechli.

Nikdy bych nechtělo nosit to, co je na modnich blozích, já se spokojím s pončem, děkuji. :D

2 Denisa Denisa | Web | 10. ledna 2013 v 12:34 | Reagovat

Já nový rok nijak neslavím, trávíme ho každý rok s přítelem doma u televize s žrádlem všude kam se podíváme:D nepotřebuju chodit někde chlastat až do fáze kdy se válím po zemi a taak -.-

3 Gil Gil | Web | 17. ledna 2013 v 8:42 | Reagovat

Nejlepší je jóga, já jsem kdysi nedala ruce ani ke kolenům :D :D a teď mám dlaně na zemi a ještě u toho prohnu lokty a zvládnu zacvičit většinu těch pozic dokonale jako z knížky a je to úžasný pocit, člověku se úplně změní celkový pohybový rámec a je jak znovuzrozený a je to hrozně fajn :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.