když se všechno posere

1. listopadu 2012 v 20:40 | Aurora |  vzpomínky
Špatnej tejden, určitě to znáte. Fakt už jsem vyšťavená úplně, ani si nevzpomínám, že by někdy byly prázdniny.
Už je normální, že mi někdo zapomene říct, že nám odpadla hodina, tak trčím ve škole zbytečně tři hodiny. Ale zůstal tam se mnou J., tak jsme našli spoustu dveří a vtipkovali o jablkách a nakonec mě rozdrtil v šachách třema tahama. Takže to bych ještě tak nějak zkousla, ale dnešní ráno mě dorazilo.
To jsme si tak přivstali na nultou hodinu dobrovolně, ať si zabadmintonujem, a hádejte co se nestane. Mě a M. někdo v šatně ukradl z tašek peněženky (a kosmetickou taštičku). Takže všechny doklady a různý fotky v čudu. A pro mě ještě navíc v čudu skoro tři tisíce, ze kterých jsem měla v následujích třiceti minutách zaplatit zálohu na lyžák. To prostě zvedne náladu, víte. Ale tím to nekončilo, furt jsme běhali z místa na místo, každý nás posílal za někým dalším a nakonec nám řekli, že není "dostatečně prokazatelné a dohledatelné, že jsme to neztratily jinde." Aha. Takže škola se z toho prostě distancovala, jak nejrychlejc mohla. A prej, že z toho máme ponaučení do budoucna.
Takže jsme museli po škole strávit asi hodinu na policii, kde jsme to nahlásili, sepsali protokol a pak čekali a při tom luštili křížovky. Ještě nás tam pak jeden z těch policajtů skoro seřval, proč si nehlídáme věci, když v tý tělocvičně se krade co čtrnáct dní. Skvělý. A do toho jsme ještě byly hladový.
Takže suma sumárum, přišla jsem o pár sentimentálních drobností, občanku, pojišťovnu, ISIC, kartu do knihovny, několik věrnostních karet, školní kartu do knihovny, skoro tři tisíce, kosmetickou tašku, nivea krém, anitibakti krém, placentu, vlhčený ubrousky, peněženku a jeden ibalgin.
Ale jo, mám se skvěle.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | 4. listopadu 2012 v 11:59 | Reagovat

Zkus v tom najít něco hezkého :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.