procrastination

24. srpna 2012 v 16:45 | Aurora |  vzpomínky
Nerada to přiznávám, ale posledních pár dní týdnů se aktivně věnuji prokrastinaci.
"Když se za dva měsíce doučíš rok španělštiny, můžeš přeskočit jeden rok studia, ty na to máš" zní jako lákavá nabídka.
"Douč se za deset dní celej rok učiva, třeba to ještě stihneš" už tak dobře nezní. Vlastně to zní hodně stresujícně. Vůbec mě to netěší. A místo abych se do toho pořádně opřela, tak jsem tady a vší silou prokrastinuju. (výstižné)
Na mojí obranu, dokopala jsem se k pár (doslova) zápisům do čtenářského deníku, už ve formě, která se mi (snad) bude hodit k maturitě. Tak jsem ze sebe měla zase chvíli dobrej pocit a pak se šla nacpat jídlem a sledovat u toho hubnoucí show "The Biggest Loser". Ha.
Já toho chtěla za prázdniny tolik stihnout a tolik jsem toho nestihla, až je to k pláči. Už asi tak půl roku mám babičce vrátit jednu knihu a asi tak dva roky kamarádce DVDčka, až se na ně podívám. Kde je chyba?
Abych aspoň ten blog úplně nezanedbávala, tak mám v zásobě ještě několik fotek (docela dost jich je, všechny archivní, na nové jsem líná) a pár nápadů na články. Třeba "survival kit" ve stylu The Burning House nebo spíš "něco co budu u sebe nosit každý den, až se bude blíži (zombí) apokalypsa". Byl by zájem?
Jinak jsem v procesu vyhýbání se povinnostem stihla utratit většinu narozeninových peněz, z čehož šla nemalá částka na papírnické potřeby. Obsese papírnictvím zase jednou převládla nad kosmetikou, kde jsem si jen z nutnosti koupila linky za 60 korun, ať taky nějak vypadám. Taky se mi zpátky na chalupě povedlo zprovoznit starožitný (a napůl rozebraný) ruční šicí stroj, takže musím počkat (bůhví dokdy), až se táta vrátí z práce na Slovensku a z chalupy a přiveze mi strojek a materiál, co jsem tam nechala chytře. Pak se budu moct hned (haha) vrhnout na penál (se zombie designem!) a plátěnou tašku přes rameno (se zatím nevymyšleným designem). To je tak, když je člověk škrt a nedá blbejch 90 kaček za tašku, ať má stabilní základ. Aspoň z toho jednou (jednou, ano) udělám plnohodnotné diy. A nebo se mi při prvním nošení všechen obsah vysype na přechodu.
Další věc, co odkládám, hlavně kvůli lenosti a financím, je poslání balíku kamarádce do Ruska - francouzska z velvyslanectví, po třech letech tady musela odjet. Smutná to záležitost, už jsem to oplakala. Několikrát.
No a zítra se mi bratříček vrací od moře, čímž končí můj klid (společný pokoj je ďáblovo výmysl!). To bude ale vynahrazeno hodnotnými (haha) dary!
Prokrastinaci zdar!

P.S.: Jo a taky jsem slavila narozeniny, čtrnáctýho, tak už je mi šestnáct. Nějak z toho nemám radost.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ed, Edgar, Benjamin, Benji, jak chceš :) Ed, Edgar, Benjamin, Benji, jak chceš :) | Web | 24. srpna 2012 v 23:00 | Reagovat

Taky jsem toho chtěl za prázdniny hodně stihnout. A nakonec jsem stihl velký, ale opravdu velký prd. Jediný co se mi podařilo, bylo si na brigádě vydělat nějaké peníze a koupit si za to tablet. To je tak jediné. Všechny plány se hroutí. Ale abych pravdu řekl, tak já mám takové každé prázdniny. Vždy nic nedělám, i když chci. Popravdě.. ty dva měsíce volna mi vadí. To už bych radši byl ve škole pondělí až čtvrtek a víkend od pátku do neděle. Upřímně bych byl radši. Ale vyjmečně třeba 2 týdnům nepřetžitého volna bych se také nebránil. Když je to volno kratší, tak dělám plno věcí, ale takto opravdu ne. Prázdniny končí, za týden škola.

2 Babe Babe | Web | 24. srpna 2012 v 23:15 | Reagovat

Jsem moc rádo, že sme si zase našli blogy :D.

Já si dřív myslelo, že když mam prázdniny, nic nedělám, ale uvědomuju si, že k tomu mam jen víc času, takže se můžu uvolnit a vždycky se nějak donuti....kecám srakčy, já su prostě vždycky aktivní, protože vim že to udělat musim. Jestli chceš udělat španělštinu, udělej to, protože to zvládneš :P.

3 LoLa LoLa | Web | 25. srpna 2012 v 18:17 | Reagovat

Měla jsem tolik plánů a taky mám pocit, že jsem nakonec nic nestihla. Společný pokoj, obzvláště s mladším sourozencem, je vážně peklo, znám z vlastní zkušenosti.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.