energy vampire

29. srpna 2012 v 20:55 | Aurora |  vzpomínky
Dnešek byl jeden z nejhůře strávených dnů těhlech prázdnin.
Byla jsem venku s dvěmi kamarádkami. Po příchodu domů jsem nejdřív jen půl hodiny seděla a civěla do zdi.
Když někam vyrážím s přáteli, tak nějak očekávám, že se vrátím nabitá energií, šťastná, sice asi unavená, ale tak jako mile unavená. Dneska jsem přišla a byla jsem úplně společensky vyždímaná a strašně unavená, možná i tak trochu podvedená. Nejdřív jsme šly udělat přípravu na projekt na matiku, tam jsem jenom seděla a čekala, až to budou mít a hlavou mi díky Nikoletě furt probíhalo "I have a bad case of diarrhea" (píseň, ne skutečnost, proboha! :D). Pak si šly dát nějaký hnusný bublinatý pití, tak jsem si šla koupit do Alberta vodu a doslova si užívala těch pět minut samoty.
Tak fajn, třeba se to zlepší, prostě mám špatnej den, ne? Byly jsme v obchodním centru, tak jsem čekala, že prolezeme obchody a koupíme něco ve slevách třeba, nevim, nějak se zabavíme. Já potřebovala pár věcí z drogerky, tak by mi to tak vyhovovalo. Místo toho si oni chodily a stěžovaly "my máme jen tři stovky, nemůžeme nakupovat, pojďme na vzduch", tak jsem otráveně prolítla obchody v rychlosti, zjistila, že nemaj co potřebuju a přesunuly jsme se na náměstí. Já celou dobu mlčela a přemýšlela o svým nebo si jenom v duchu říkala "the fuck did I just hear?!".
Dobře, jsme na náměstí, tam se opakovalo prakticky to samé, sice jsem sehnala pár věcí za dobrou cenu, ale náladu mi totálně zkazil make-up, co jsem si koupila. Chyběl tester, ale make-up byl levný a dobrý (podle recenzí), tak jsem čapla nejsvětlejší odstín a riskla to. Chyba. I ten nejsvětlejší je na mě tmavý, tak ho asi smíchám s něčím, nevím.
Tak jsem jim řekla, že potřebuju jít na poštu odeslat balík, tak ať jdeme rychle - nechci aby mi zavřeli, že. Jejich rychle a mé rychle se asi diametrálně liší. Stihla jsem to tak tak, zatímco si ony šly na záchod do McD (svačily už v KFC). Za balík chtěly 65 korun, tak moje nálada zase klesla a peněženka byla lehčí. Pak nás čekal poslední krátký úsek k mému domu. Samozřejmě se ptaly, jestli můžu ještě být dýl a proč ne a to mě jako nepustí rodiče? "Mám už na večer program" je docela utišilo. Rychle jsem si odbyla loučící objímání a vyčerpaně vystoupala schody k bytu. Už nikdy více!
Teď jsem si zlepšila náladu mozzarellou s rajčatem a dám si něco čokoládovýho ke sledování zombí seriálu s mamkou.
Tenhle článek vám nic nedal, chápu to, ale potřebovala jsem to ze sebe dostat.

Q: Máte taky nějaké přátele "energetické upíry"?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kristýna Kristýna | Web | 29. srpna 2012 v 21:26 | Reagovat

Já nevim jestli jsem prostě slabá, ale každá holka-kamarádka, je pro mě energetický upír. Moc mluvěj. Moc mluvěj o sobě. Nic nechtěj dělat, jen mluvit a jíst a nutit mi hnusný jídlo :D A pak jsou přátelé-kluci mého muže a ti mě energií nabíjejí, protože i ta témata hovoru jsou hodně jiná, není tam žádné omezení a jde jen o to se smát.
A tak často tyhle akce s holkama odmítám a vykrucuji se jak jen to jde. Pak mě to chvilku mrzí ale když náhodou s nima někam jdu, dopadne to tak, že si to vyčítám...

2 Benji/Lišák/Fox, jak chceš :) Benji/Lišák/Fox, jak chceš :) | Web | 30. srpna 2012 v 17:19 | Reagovat

Špatné dny, at už s nějakými lidmi zažívám pořád.
Dělám rád věci, co oni ne. Nemyslim tím nic "perverzního"..
A bohužel žádné takovéto "energetické upíry" nemám, o mě se kamarádi moc ani nezajímají. Občas mi to vadí, ale aspoň o všem mohu přemýšlet sám, ale někdy mi připadá, že by mi měla hlava už exlodovat.

3 Babe Babe | Web | 30. srpna 2012 v 17:31 | Reagovat

Nemam je za přátele. Lidi cítej, že ode mě nic nedostanou. Proto su vždycky ve společnosti tak oblibené :D.

4 itsyourfuckingnightmare. itsyourfuckingnightmare. | Web | 30. srpna 2012 v 18:56 | Reagovat

Za celé prázdniny jsem své dvě nejlepší kamarádky viděla jen jednou. S jednou jsem byla na festivalu a na druhou narazila na ulici. Prostě, mě to ani nějak nechybělo, ten kontakt. Asi by to dopadlo podobně jako v tomhle článku.
Oh, taky jíš u zombí-věcí? :D Jinak, co to bylo za seriál? TWD? :D (Má posedlost tím je už vážně hrozná!)
No bohužel to lidi neznaj, ale teď jak to začali dávat česky na COOLu, tak se asi pár lidí přidá. :))
PS: moc děkuju za komentář k té povídce.. potěšil :))

5 červenovlasá červenovlasá | Web | 1. září 2012 v 19:32 | Reagovat

nejlepší je se vypsat, o čemkoliv. vypustit to ven. :)
btw, mozzarellu bych si taky dala, hih.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.