desetidenní seznámení potřetí

15. července 2012 v 12:57 | Aurora |  alter ego
osm věcí, které mě děsí
8) Zrcadla. Už jsem o nich slyšela dost děsivejch historek. Prostě mě děsí. Hlavně ty starý, nový mi ani moc nevaděj. Stejně jako mě tak nějak děsí starý domy, protože neznám jejich historii.
7) Tma a divný zvuky. Přijde mi, jako by všechno ukazovalo ve tmě svojí "pravou tvář". Zní to divně, ale tma je děsivá. A vždycky se ozývaj divný zvuky jenom ve tmě. Prostě tak.
6) Neúspěch, prohra. Nesnášim prohrávání, strašně moc. V určitých věcech bych to asi vážně nepřekousla. To bude ta moje ctižádost... a cílevědomost možná.
5) Kdyby navždycky vypadla elektřina. Jen si to představte. Sice bych to nějak přežila, samozřejmě, ale prostě... ani si to vlastně nechci představovat.
4) Hmyz, hlavně vážky a pavouci. Dostávám z nich v lese histeráky. Ale lesy mám docela ráda. Jen ten hmyz ne. A vysokou trávu taky ne. A lítající hmyz je nejhorší. Nebo dlouhonohej a chlupatej.
3) Výtahy a eskalátory. Jako malá jsem z nich měla panickou hrůzu. Teď už to tak horký neni, ale schody jsou schody.
2) Zombie. Co všechno může bejt zombie? Co když zombie umí běhat, lézt na stromy a jsou chytrý? Přečtěte si Anitu Blake, ta je fajnová.
1) Baba Yaga. Začala mě děsit kvůli jednomu seriálu. Líbí se mi, jak to jméno zní v angličtině, ale nikdy bych ho neřekla nahlas třikrát za sebou! Teď už skoro ani jednou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | Web | 16. července 2012 v 19:11 | Reagovat

Až na body 1, 2, 3 a 5 se s tebou shoduju ve všem. Hlavně v těch zrcadlech a tmě.
O to horší, že mám zrcadlo v pokoji (ale kdo v poslední době ne) a u babičky do něj dokonce v noci vidím. Ve tmě. Fuj. :D
A co se týče zombíků, ti mě děsí jenom trochu, to spíš vlkodlaci :D Jako malá jsem si totiž kvůli jedné knížečce jednoho vymyslela za oknem a doteď se ho bojím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.