desetidenní seznámení poprvé

13. července 2012 v 15:24 | Aurora |  alter ego
deset věcí, které o mně moc lidí neví

10) Jsem strašně ctižádostivá. Potřebuju být ve všem nejlepší. Potřebuju, aby mě lidi chválili.
9) Jsem ráda středem pozornosti. Na to mám ale překvapivě nízké sebevědomí. Až to bolí.
8) Špatně spím, většinou jsem nedobrovolně vzhůru už kolem páté ráno nebo dřív. A neusnu před půlnocí. Vždycky hodně přemýšlím, ale pak si nikdy nepamatuju o čem. Většinou si sním o jiných životech asi.
7) S cizinci si většinou rozumím lépe, než s Čechy. Ráda poznávám nové lidi, kultury, učím se jazyky. Chtěla bych v budoucnu hodně cestovat. Děsí mě představa, že bych někde zůstala příliš dlouho. Děsí mě, že bych se na někoho vázala, potřebuju volnost. Ale zároveň i společnost.
6) Mám problémy s vyjadřováním pocitů. Tak trochu se bojím, že by o mě lidé věděli víc, než bych chtěla. Asi.
5) Jsem velmi náladová. Dokážu v minutě přeskočit z naprostého nadšení do nesmyslného naštvání. Některé lidi to dost vytáčí. A občas děsí. Vytáčí to hlavně mou rodinu a jednou jsem hodně vyděsila kamarádky. Bavilo mě to. Takovým tím zvláštním způsobem.
4) Mám problémovou rodinu. Nezdá se to, ale je to tak. Z každé strany nějaký extrém. Nebudu zabíhat do detailů. Ale tak co, každý máme nějakého kostlivce ve skříni, že. Někdo jich má prostě víc.
3) Je jen pár lidí, kterým opravdu věřím. A pořád jen trošce z nich bych řekla opravdu všechno. Paradoxně jsem schopná o sobě říct cizím lidem naprosto všechno, protože vím, že je už nikdy neuvidím. Možná to nakonec není až takový paradox.
2) Přijdu si jako černá ovce rodiny. Jako bych tam vůbec nezapadala a kazila tu iluzi dokonalé rodinky. Ale to jenom občas. V lepších chvilkách to svádím na pubertu!
1) Mám ráda změny, druhé šance. Občas bych nejradši odjela někam hodně daleko nebo jela studovat na internát. Možná to souvisí s tím, že pořád miluju klasické pohádky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Modrooká Modrooká | Web | 10. července 2013 v 15:36 | Reagovat

pěkná výzva, ráda Tě víc poznám :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.