desetidenní seznámení podruhé

14. července 2012 v 13:27 | Aurora |  alter ego
devět věcí, které miluji
9) Miluju koně. Ježdění na koních je skvělý. Vážně.
8) Teplej čaj. Všechny bylinkový čaje, ovocný moc ne. Popřípadě černej. Neslazenej. Slazení čajů je barbarství. Ještě překousnu slazení medem, ale za tři kostky cukru bych vraždila.
7) Vůně levandule. Vlastně celkově vůně různých bylinek, ale levandule je všechny převyšuje.
6) Krémy na ruce a balzámy na rty. Nesnášim pocit suchých rukou, nohou, rtů nebo čehokoliv jinýho. To radši přehnaně hydratovaný. Bojujme za ruce jako dětské prdelky!
5) Seriály. Teď jich mám rozkoukaných asi sedmnáct. Vždycky mě odrovná, když se dokoukám na poslední díl série. Je to tak smutný. Hlavně když pak zjistim, že další série je až v září. Nedej bože, když se rozhodnou nenatočit další série! A taky mě vytáčí, když si někdo plete pojem série a epizoda... ehm, "někdo".
4) Sporty. Hlavně volejbal, běh a posilování. Volejbal je nejskvělejší, hlavně s dobrou partou. Běh mi nejde, ale baví mě. A posilování nesnášim, ale taky mě baví. Paradoxně. Vlastně mě baví všechny sporty, který mi jdou. A mě většinou sporty jdou, zní to nafoukaně, ale budiž.
3) Papírnictví. Jsem úchyl na všemožný deníčky, mikrotužky, propisky a udělátka, který nikdy nevyužiju. Všechno hned ztrácim, ale stejně za to pořád utrácim majlant. Snad jenom za jídlo utratim víc...
2) Knihovny. Strávila bych tam věčnost. Vždycky si napůjčuju tolik nesmyslných knih (a většinu z nich nakonec prodlužuju). Jo, a taky mám ráda Levný knihy, normální knihkupectví mě moc neberou (a mojí peněženku už vůbec ne). Jedině "Shakespeare & Synové", což je anglický knihkupectví pod Karlovým mostem, tam to mám taky ráda.
1) Dopisy a balíčky. Nerada je posílám, protože nikdy nemám obálky ani známky po ruce, ale strašně ráda je dostávám. Proto je fajn mít narozeniny o prázdninách. Jenom facebook mě připravil o nějaké dopisy, když mi teď lidi přání házej radši na zeď...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 červenovlasá červenovlasá | Web | 14. července 2012 v 21:53 | Reagovat

osm, sedm, šest, pět, dva, jedna...

čaje a s nimi i spojené bylinky miluju. není den, kdybych si k nějaké aspoň nepřičichla nebo neuvařila čaj.
krémy, balzámy a tělová mléka, to je kapitola sama o sobě a taky jedna z mých úchylek...
seriály - asi jako každý druhý člověk na naší planetě sleduju všemožné žánry, ale libuji si ve fantasy žánrech, TBT, HIMYM a jiných, u kterých se zasměju, ale teď si zaboha nevzpomenu, jak se jmenují..
knihovna? tam jdu vždycky nakouknout a vrátím se s taškou knih, už si zakazuju tam chodit.
a dárečky a dopisy? kdo je rád nedostává? (pokud to teda není výpis z banky...)

koní se bojím, na sporty jsem antitalent a v papírnictví vždycky hrozně utratím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.